Udalosti

Milí priatelia!

Dovoľte, aby sme vás pozvali na prvý motivačný cestovateľský festival Neobsedím doma.

Kedy: nedeľa 2.12.2018

Začiatok: 17:00

Miesto: Aula SZU, Bernolákova 8, Banská Bystrica

Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/Cestovatelsky_festival_NEOBSEDIM_DOMA

Program:

17.00 – 18.00 Lenka Kodajová: Ako cestovať naplno popri zamestnaní

Ako precestovať či spoznať miesta ako Jáva, Nusa Penida, Lombok, Kuala Lumpur, chorvátsky Pag, Izrael – Eilat, Jordánsko, pobaltské hlavné mestá, Seychelly, a Santorini v priebehu 12 mesiacov so zamestnaním na TPP? Mať k dispozícii 25 dní dovolenky ročne, z toho povinná celozávodka 2 týždne v lete a niekoľko dní v zime, žiadne náhradné voľno, ani home office a napriek tomu efektívne využiť vo svoj prospech sviatky a predĺžené víkendy na cestovanie.

 

18.00 – 19.00 Radoslav Hoppej: Dá sa blogom o Slovensku na Slovensku uživiť?

Vďaka môjmu cestovateľskému blogu o Slovensku „Nie je túra bez Štúra“ sa zo mňa stal turista vo vlastnej krajine. Som autorom jediného blogu len o našej krajine a už po prvom roku blogovania som sa dostal medzi TOP 10 cestovateľských blogerov v súťaži Bloger roka. Priblížim vám môj príbeh, to ako blog vznikal, či zákulisie svojej práce a úskalia, s ktorými sa dodnes musím vyrovnávať. Ukážem aj niekoľko miest na Slovensku, ktoré patria medzi moje obľúbené a prezradím aj to, či sa dá blogom o Slovensku na Slovensku vôbec uživiť.

 

19.00 – 20.30 Patrik Paulínyi: Čarovná India

V Indii som bol už trikrát, hoci keď som sa vrátil prvýkrát, zaprisahal som sa, že to bolo naposledy. Je to jediná krajina, kde keď som ráno otvoril v posteli oči, vedel som, že v ten deň sa stanú neskutočné veci už len po príchode na ulicu. Cez najkrajšie indické pamiatky sa prenesieme ku svätej Gange, kde sa spaľujú telá, na najfarebnejší festival na svete a povieme si ako som sa dostal do indických hlavných správ, koľko ľudí sa zmestí do rikše a množstvo ďalších neuveriteľných príhod.

Viac informácií o festivale a o prezentujúcich si môžete prečítať aj na facebookovej ulaosti na tomto linku: Cestovateľský festival Neobsedím doma

Mediálni partneri:

 

 

 

 

 

 

 

 

Partneri festivalu: